17ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ζίου-Ζίτσου 2018 Α-B ΜΕΡΟΣ

Η Ε.Φ.Ε.Ο.Ζ-Ζ. προκηρύσσει το 17ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ζίου–Ζίτσου στο Αγωνιστικό Σύστημα (Fighting System)

Προκύρηξη Πρωταθλήματος Α-Β Μέρος

Αγωνιστικές Κατηγορίες για το 2018

ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018

Σας ενημερώνουμε ότι :

μετά το τέλος του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  2018  (Β ΜΕΡΟΣ) στις  28/1/2018  θα απονεμηθούν τα κύπελλα

• 1ης , 2ης και 3ης θέσης στους  συμμετέχοντες  συλλόγους  στο FIGHTING SYSTEM
  • 1ης , 2ης και 3ης θέσης στους  συμμετέχοντες  συλλόγους  στο DUO SYSTEM
  • 1ης , 2ης και 3ης θέσης στους  συμμετέχοντες  συλλόγους  στο NEWAZA  SYSTEM

Η κατάταξη των συλλόγων για τα ως άνω συστήματα θα γίνει βάσει του αριθμού μεταλίων που κατέκτησαν

• Η αξιολόγηση των συλλόγων με βάσει τους βαθμούς που κατέκτησαν από την συμμετοχή τους σε όλα τα συστήματα , θα γίνει μετέπειτα απ΄όπου θα ανακηρυχθεί  και ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ .
  • Στα πλαίσια των βραβεύσεων των αθλητών/τριών παρακαλούμε ενημερώστε μας για τους αθλητές/τριες που διακρίθησαν σε διεθνείς διοργανώσεις κατά το έτος 2017 και ο Μ.Ο. βαθμολογίας τους στα γυμνάσια ή τα λύκεια που φοιτούν είναι μεγαλύτερος από 18 . (επισυνάψτε τον σχετικό έλεγχο προόδου).
  • Ενημερώστε μας επίσης για τους αθλητές σας που εισήχθησαν στην τριτοβάθμια εκπαίδευση με μοριοδότηση από το άθλημα, αλλά και για τους αθλητές που εισήχθησαν χωρίς μοριοδότηση
  • Θα βραβευθούν οι αθλητές που στο

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -18 και -21 ΕΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) κατέκτησαν έως και  την  5η θέση

ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ +21 ΕΤΩΝ (ΒΟΣΝΙΑ)  κατέκτησαν έως και  την  3η θέση

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ -15  (ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ) κατέκτησαν έως και την 3η θεση

ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -12 (ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ)  κατέκτησαν έως και την 3η θέση

ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -18-21+21  (ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ) κατέκτησαν την 1η θέση

ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -18 ΚΑΙ -21 ΕΤΩΝ (ΡΟΥΜΑΝΙΑ) κατέκτησαν έως και την 3η θέση

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017(ΚΟΛΟΜΒΙΑ) κατέκτησαν την 1η θέση

• Θα βραβευθούν ο καλύτερος αθλητής και η καλύτερη αθλήτρια για το έτος 2017 καθώς επίσης θα απονεμηθεί και το βραβείο fairplay

Ολες οι βραβεύσεις των αθλητών θα γίνουν το ΣΑΒΒΑΤΟ  20/1/2018 κατά την τελετή έναρξης

του Α μέρους του Πανελληνίου Πρωταθλήματος.

Για την μετάβαση από το ΛΙΜΑΝΙ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ προς το ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ και αντίστροφα, (και για τα δύο μέρη του πανελληνίου πρωταθλήματος ),  θα υπάρχει πούλμαν από την ομοσπονδία . Παρακαλούμε να μας ενημερώσετε για τον ακριβή αριθμό των θέσεων που θα χρειαστείτε σε όλες τις μεταβάσεις για να εξυπηρετηθούν όλοι

Προτεινόμενο ξενοδοχείο  FAROS (NOTAΡΑ 140 ΠΕΙΡΑΙΑΣ)