Πρόγραμμα αγώνων ‘’ΠΑΣΗ ΔΥΝΑΜΕΙ 100’’

Το καλύτερο ΠΑΣΗ ΔΥΝΑΜΕΙ θα είναι αυτό του Σαββάτου 31 Μαρτίου με δύο τίτλους Ελλάδος και πολύ δυνατές αναμετρήσεις.

Έφτασε η ώρα που αθλητές οι οποίοι κυρίως ανδρώθηκαν μέσα στις διοργανώσεις της ΕΟΜΑ να κάνουν το μεγάλο βήμα σε βραδυές που ξεχωρίζουν.

Το επόμενο βήμα θα είναι η προώθησή τους σε διοργανώσεις του εξωτερικού ή και σε μεγάλες διοργανώσεις της Αθήνας.

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα ζευγάρια καθώς και την σειρά των αγώνων:

 

ΒΡΑΔΥΑ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ ”ΠΑΣΗ ΔΥΝΑΜΕΙ 100”  ΕΝΑΡΞΗ 19:30
 
1 ΠΑΛΛΗΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ TITANES FIGHT CLUB ΜΠΟΥΡΟΥΤΖΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΤΟΥ ΣΙΛΙΑ ΑΡΗΣ ΣΚΕΜΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
2 ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΨΙΜΟΝ ΖΑΝΤΟΒΙΔΗΣ-ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ
ΣΑΧΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΝΟΣ ΤΕΑΜ ΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΑΓΚΛΙ ΜΠΕΝΓΚΟΥ ΑΡΗΣ ΣΚΕΜΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
4 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ULTRA FIGHTERS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΠΕΡΑΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΣΜΥΡΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΖΗΡΙΔΗΣ ΤΕΑΜ ΖΗΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΚΟΥΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡ ΜΟΝΟΚΑΝΔΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ
7 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ MAGMA TEAM ΜΙΤΣΚΟΛΑΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΑΞΙΜΟΣ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΘΗΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΠΕΡΑΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
8 ΖΑΪΜΙ ΑΛΝΤΟ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΛΕΒΑΝ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ LOW ULTRA FIGHTERS
9 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ UFC ΜΟΝΟΚΑΝΔΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ
ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΜΑΤΣΑΓΚΟΣ ΠΟΥΡΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΤΕΑΜ ΠΟΥΡΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
11 ΤΙΤΛΟΣ EΛΛΑΔΟΣ ΕΟΜΑ
ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ULTRA FIGHTERS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΟΥΛΗ ΑΝΤΡΙΤ ΕΛΕΥΣΙΣ XATZH XASAN
12 ΤΙΤΛΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ WKN
ΣΟΥΛΙ ΑΝΤΡΙΑΝ ΕΛΕΥΣΙΣ XATZH XASAN
PETROSYAN SARKIS GOLDEN GLOVS ΣΑΡΚΙΣ ΠΕΤΡΟΣΥΑΝ
Α ΜΕΡΟΣ ΕΝΑΡΞΗ 15:30
1 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΣΜΥΡΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΩNΣTANTINOΣ MATZIΩKAΣ, GLORY FIGHTERS ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΤΑΣΟΣ
2 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ CLUB 109 ΠΑΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΙΟΣΕ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΠΕΡΑΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3 ΓΡΕΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ GLORY FIGHTERS ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΔΟΥΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡ ΜΟΝΟΚΑΝΔΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ
4 ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΑΧΗΤΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΠΑΓΛΑΝ ΜΑΡΙΑ ΛΕΒΑΝ ΤΕΑΜ ΛΕΒΑΝ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ
5 ΣΕΦΕΡ ΟΓΛΟΥ ΝΕΖΛΑΤ ΖΗΡΙΔΗΣ ΤΕΑΜ ΖΗΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΩΒ ΑΒΤΑΝΤΗΛ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΤΕΑΜ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΛΕΒΑΝ
6 ΔPAΓATΣIKHΣ XAPAΛAMΠOΣ GLORY FIGHTERS ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΜΠΑΓΙΑ ΜΠΕΛΙ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
7 ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΨΙΜΟΝ ΖΑΝΤΟΒΙΔΗΣ-ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ
ΑΝΤΩΝΩΒ ΑΒΤΑΝΤΗΛ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΤΕΑΜ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΛΕΒΑΝ
8 ΑΡΜΠΟ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΓΚΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΕΛ/ΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10 ΠΑΣΧΕΝΤΗ ΜΑΙΡΗ ΚΑΚΟΣ ΤΕΑΜ ΚΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΝΟΥΝ ΔΑΝΑΗ ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ ΒΑΒΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ