Μάχη στο Οκτάγωνο IV – Πρόγραμμα αγώνων

Με πολλούς και δυνατούς αγώνες πλαισιώνεται η τέταρτη κατά σειρά εκδήλωση στο UFC το Σάββατο 1 Απριλίου. Αν και η διοργάνωση χωρίζεται σε δύο μέρη με το βασικό πρόγραμμα να ξεκινάει στις 20:00 και το πρώτο μέρος θα είναι εξίσου δυνατό με αγώνες Α’ κατηγορίας που θα ξεκινήσουν στις 16:00.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε τους αγώνες όλης της διοργάνωσης με το πρώτο να ισοδυναμεί σε ποιότητα με μια κανονική βραδυά

1ο ΜΕΡΟΣ ΕΝΑΡΞΗ 16:00
Α1 ΑΝΔΡΩΝ 77 ΚΙΛΑ 1χ5′ ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
APTAXANIΔHΣ XPHΣTOΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ 82 ΚΙΛΑ 1χ5′ ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ
ΚΕΡΑΜΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 82(ΕΜΠΕΙΡΟΣ) ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΦΩTΣKAKHΣ ΔHMHTPHΣ 84 . 1 ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Α3 ΑΝΔΡΩΝ 94 ΚΙΛΑ 1χ5′ ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΣΑΚΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
KAΠETHΣ ΓIΩPΓOΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Α4 ΑΝΔΡΩΝ 84 ΚΙΛΑ 1χ5′ ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ
ΧΑΙΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
KOΛOKYΘAΣ ΓIΩPΓOΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Α5 ΑΝΔΡΩΝ 77 ΚΙΛΑ 1χ5′ ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
NTINAΣ KΩΣTAΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Α6 ΑΝΔΡΩΝ 87 ΚΙΛΑ 1χ5′ ΜΑΧΗ ΕΔΑΦΟΥΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΑΝΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
BAΣIΛHΣ KAPANTΩNHΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Α7 ΑΝΔΡΩΝ 75 ΚΙΛΑ 3χ2′ GRAPPLING
ΔAMIANOΣ ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΒΛΑΧΟΣ UFC Α. ΝΗΡΑΣ & Γ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

Α8 ΑΝΔΡΩΝ 70 ΚΙΛΑ 3χ2′ GRAPPLING
ΛΙΑΣΗ ΠΕΤΡΟΣ UFC Α. ΝΗΡΑΣ & Γ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
KONTAΞHΣ ΔHMHTPHΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Α9 ΑΝΔΡΩΝ 75 ΚΙΛΑ 3χ2′ LOW
ΚΑΡΑΠΟΥΤΖΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΕΒΑΝ ΤΕΑΜ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΛΕΒΑΝ
ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Α10 ΕΦΗΒΩΝ 2 ΚΙΛΑ 3χ2′ K1
ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ BLOOD FIGHTERS ΓΙΑΝΣΙΚΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Α11 ΑΝΔΡΩΝ 75 ΚΙΛΑ 3χ2′ K1 ΕΠΙΓΟΝΑΤΙΔΕΣ ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ
ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ BLOOD FIGHTERS ΓΙΑΝΣΙΚΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Α12 ΑΝΔΡΩΝ 65 ΚΙΛΑ 3χ2′ K1 ΕΠΙΓΟΝΑΤΙΔΕΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Α13 ΑΝΔΡΩΝ 77 ΚΙΛΑ 3χ2′ K1 ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΟΡΦΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ULTRA FIGHTERS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΜΕΡΟΣ
ΒΡΑΔΥΑ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ ΕΝΑΡΞΗ 20:00
1 Π.ΠΑΙΔΩΝ 43 ΚΙΛΑ 3χ2′ LOW
ULIKS IBRAHIM GOLDEN GLOVS ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ ΣΑΡΚΙΣ
ΖΑΡΖΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

2 Π.ΠΑΙΜΠΑΙΔΩΝ 35 ΚΙΛΑ 2χ1,5′ LOW ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ
ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΨΙΜΟΝ ΖΑΝΤΟΒΙΔΗΣ – ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ
ΑΡΛΙΝΟ ΜΠΙΤΡΙ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

3 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 55 3χ2′ LOW
ΦΑΚΟΥΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ KRS TEAM ΚΑΡΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΛΕΙΩ ΣΠΥΡΙΔΗ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

4 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 52 ΚΙΛΑ 3χ2′ LOW
ΤΖΙΑΦΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ GLORY FIGHTERS ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΜΠΑΓΛΑΝ ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΤΕΑΜ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΛΕΒΑΝ

5 ΑΝΔΡΩΝ 80 ΚΙΛΑ 3χ2′ LOW
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΑΨΙΜΟΝ ΖΑΝΤΟΒΙΔΗΣ – ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ
ΤΣΑΡΤΣΗΤΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

6 ΕΦΗΒΩΝ 52 ΚΙΛΑ 3χ2′ LOW
ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ GLORY FIGHTERS ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΩΝΙΖΟΜΑΙ ΓΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

7 ΑΝΔΡΩΝ 80 ΚΙΛΑ 3χ2′ LOW ME ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ
ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ ΙΖΕΪΡ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΤΕΑΜ ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

8 ΑΝΔΡΩΝ 68 ΚΙΛΑ 3χ2′ MUAY THAI
ΓΚΙΟΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ MUAY THAI UFC
ΤΑΣΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

9 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 64 3χ2′ ΠΥΓΜΑΧΙΑ
ΘΕΟΔΟΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ FIGHT ACADEMY ΚΟΥΓΙΟΥΜΙΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΝΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ ΒΑΒΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

10 ΑΝΔΡΩΝ 70 ΚΙΛΑ 3χ2′ K1 ME ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ
ΟΓΚΑΝΕΣΙΑΝ ΝΙΚΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΤΕΑΜ ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

11 ΑΝΔΡΩΝ 77 ΚΙΛΑ 3χ2′ K1
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΣΕΛ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΤΕΑΜ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΚΛΑΔΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ FIGHT ACADEMY ΚΟΥΓΙΟΥΜΙΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

12 ΑΝΔΡΩΝ 72 ΚΙΛΑ 4χ2′ ΠΥΓΜΑΧΙΑ
ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GLORY FIGHTERS ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΝΤΑΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΗ TEAM ΠΑΝΑΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*