Δυνατή Βραδυά στα Κουφάλια και πάλι με το ‘’ΑΧΙΛΛΕΥΣ 5’’

Για μια ακόμη χρονιά την Κυριακή 8 Οκτωβρίου, στα Κουφάλια Θεσσαλονίκης θα φιλοξενηθούν πολύ δυνατές αναμετρήσεις ανάμεσα σε αθλητές υψηλού επιπέδου αλλά και ανερχόμενα ταλέντα.

Όπως κάθε χρόνο έτσι και εφέτος ο Κώστας Μαυροκεφαλίδης ανοίγει τις εκδηλώσεις του Χειμώνα για την Ε.Ο.Μ.Α. με αγώνες επιλέκτων αθλητών αλλά και διασυλλογικούς και όπως κάθε χρόνο η βραδυά σημειώνει μεγαλύτερο ενδιαφέρον αλλά και οι διασυλλογικοί αγώνες πλαισιώνονται από περισσότερους συλλόγους και περισσότερους αθλητές.

 

Παρακάτω μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα των αγώνων:

 

1 ΕΦΗΒΩΝ 64 3χ2′ LOW
ΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΤΕΑΜ ΛΕΒΑΝ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ
2 ΠΑΙΔΩΝ 45 3χ2′ LOW
ΖΑΡΖΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΒΤΑΝΤΗΛ ΑΝΤΟΝΟΒ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΤΕΑΜ ΛΕΒΑΝ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ
3 ΕΦΗΒΩΝ 60 3χ2′ LOW
ΜΠΑΓΙΑ ΜΠΕΛΙ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΧΗΤΕΣ ΞΑΝΗΣ ΣΗΜΙΝΤΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΕΦΗΒΩΝ 71 3χ2′ LOW
ΜΑΝΤΖΙΩΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ GLORY FIGHTERS ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5 ΑΝΔΡΩΝ 76 3χ2′ Κ1
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΑΝΔΡΩΝ 75 3χ2′ Κ1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΞΑΝΗΣ ΣΗΜΙΝΤΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΡΑΠΕΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΤΕΑΜ ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΘΑΝΟΣ
7 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 52 3χ1,30” LOW
ΜΠΑΓΛΑΝ ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΤΕΑΜ ΛΕΒΑΝ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ
ΤΣΙΛΙΓΚΑΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΗΡΙΔΗΣ ΤΕΑΜ ΖΗΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
8 ΕΦΗΒΩΝ 58 3χ2′ LOW
ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ GLORY FIGHTERS ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
9 ΑΝΔΡΩΝ 68 3χ2′ Π
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟ ΒΑΒΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΖΗΡΙΔΗΣ ΤΕΑΜ ΖΗΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
10 ΑΝΔΡΩΝ 72 3χ2′ LOW
ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΤΙΔΗ ΒΑΓΓΕΛΗ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ ΤΕΑΜ ΛΕΒΑΝ ΓΚΟΥΡΟΥΛΙ
ΚΙΟΣΕ ΣΗΦΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΑΜ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
11 ΑΝΔΡΩΝ 75 3χ2′ Π
ΤΣΙΡΙΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΚΟΥΓΙΟΥΜΙΤΖΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΥΓΙΟΥΜΙΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
12 ΑΝΔΡΩΝ 72 3χ2′ Κ1
ARBO JAMO ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΣΕΡΙΦ ΝΤΙΝΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
13 ΑΝΔΡΩΝ 72 3χ2′ Κ1
ΟΓΚΑΝΕΣΙΑΝ ΝΙΚΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΑΡΜΑΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΙΡΙΜΟΓΛΟΥ ΣΑΚΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
14 ΑΝΔΡΩΝ 76 3χ2′ Κ1
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΑΨΙΜΟΝ ΖΑΝΤΟΒΙΔΗΣ-ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ
ΤΣΑΡΤΣΙΤΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
15 ΑΝΔΡΩΝ 65 3χ2′ Κ1
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΤΕΑΜ ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΝΤΡΙΑΝ ΣΟΥΛΙ ΧΑΤΖΗ ΤΕΑΜ ΧΑΤΖΗ ΧΑΣΑΝ
16 ΑΝΔΡΩΝ 72 3χ2′ Π
ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GLORY FIGHTERS ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΣΩΠΡΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ ΣΜΥΡΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ