Αποτελέσματα του MTGP8 & KGP2 στην Αθήνα

Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα του MTGP8 & KGP2 που πραγματοποιήθηκε χθες, 20 Μαΐου στην Αθήνα, όπως αυτά ανακοινώθηκαν από την επίσημη σελίδα της διοργάνωσης:

PART 1
MTGP NEW HEROES SUPERFIGHTS

Muay Thai 3×2 min -58kg
1. VLACHAKIS GIANNIS (Lions camp) VS CHRISTOS KESIDIS (Liasis Team Cyprus)
Winner: CHRISTOS KESIDIS

Muay Thai 3×2 min -74kg
2. FLORIN BEGA (Five Star) VS VAGGELIS RIGAS (Cod s Camp)
Winner: VAGGELIS RIGAS

Muay Thai 3×2 min -63.5kg
3. PANTELIS SAMPROVALAKI ((Diamond-Crete) VS EDDIE JOKA (Savage Camp)
Winner: PANTELIS SAMPROVALAKIS

KGP2 NEW HEROES SUPERFIGHTS

K-1 3X2min -67kg
4. MIKE DELIKOSTIOTIS (Arena.T.C.) V GIANNIS TSOUKALAS (Fighters South)
Winner: MIKE DELIKOSTIOTIS

K-1 3X2min -65kg
5. ADRIAN SOULI (A.S.Elefsinas) V ADREAS ACHILEOS (Glory Gym)
Winner: ADRIAN SOULI

K-1 3X2 min -63.5kg
6. BERNADO SOPAJ (Leontes) V ADREAS KOULALIS (Kritikos Camp)
Winner: ADREAS KOULALIS

K-1 3X2 min -80kg
7. ADREAS BIBAI (Diamond Camp) V VASILIS PANOS (CFA)
Winner: ADREAS BIBAI

K-1 3X3min -75kg SUPER FIGHT
8. MAVROMATIDIS ALEXANDROS (BF Academy) V MARIOS TSELA (Glory Gym)
The fight was cancelled.

K-1 3X3min -67kg SUPER FIGHT
9. ILIAS MYRTINIS (Old School) V KOSTANDINOS KOSTANTAKOPOULOS (CFA)
Winner: ILIAS MYRTINIS

K-1 3X3min -75kg SUPER FIGHT
10. SOTIRIS TZIVELIS (Sofronas Team) V GIORGOS VERONIS (EFL)
Winner: GIORGOS VERONIS

MTGP8 SUPERFIGHTS

FTR 3X3min -67kg SUPER FIGHT
11. ANTONY KOUDELSKI (Savage Camp) V DIMOS ASIMAKOPOULOS (Gazis Team)
Winner: DIMOS ASIMAKOPOULOS

Muay Thai 5X2min -60kg SUPER FIGHT
12. SOFIA TESKOU (Diamond Camp) V ELPIDA NASIOPOULOU (White Tiger)
Winner: ELPIDA NASIOPOULOU

FTR 3X3min -60kg SUPER FIGHT
13. GIORGOS PAPOUTSAKIS (Rama Camp) V IGLY NAKO (Nas Camp)
Winner: GIORGOS PAPOUTSAKIS 2nd round TKO

PART 2

KGP2 ATHENS OFFICIAL K1 FIGHTCARD
K-1 RULES 3X3min -61kg
1. MANOLIS KALLISTIS (Diamond Camp) V PETROS ATHANASIOU (Kritikos Camp)

Winner: MANOLIS KALLISTIS
K-1 RULES 3X3min -67kg
2. GIANNIS PAPADOPOULOS (Arena T.C) V ERALDO HALILAJ (Diamond Camp)
Winner: GIANNIS PAPADOPOULOS

K-1 RULES 5X3min -77kg World KGP Title
3. DIMITRIS CHIOTIS (Nas Camp) V MARLEY ZWANENBERG (Tieu Team UK)
Winner: DIMITRIS CHIOTIS World KGP Title

MTGP8 ATHENS OFFICIAL MUAY THAI FIGHTCARD

FTR 3X3min -72kg
4. ALEXANDROS VASILEIADIS (Pliakos Camp) V LOUIS MARCOULIAS (Tieu Team)
Winner: ALEXANDROS VASILEIADIS

MUAY THAI RULES 5X3min -59kg WMC Youth National Title
5. KOSTAS SARKIRIS (Nas Camp) V ELIAS MELIKIDES (Lumpinee Gym Cyprus)
Winner: KOSTAS SARKIRIS WMC Youth National Title

SEMI FINALS MTGP 4 MAN TOURNAMENT
SEMI FINAL (1) MTGP 4 MAN TOURNAMENT
FTR 3X3min -67kg
6. ALEXANDROS MARAGKAKIS (Lions Camp) V NIKOS GRANTZIDIS (Diamond Camp)
Winner: NIKOS GRANTZIDIS (Diamond Camp) 1st round TKO

SEMI FINAL (2) MTGP 4 MAN TOURNAMENT
FTR 3X3min -67kg
7. GIORGOS MOUSTAKIS (X-Fight Nation/Nas Camp) V THANASIS KOUKOUFIKIS (Fight Lab)
Winner: THANASIS KOUKOUFIKIS (Fight Lab) 2nd round TKO

Muay Thai 5X2min -50kg
8. KATIA TSOVGAN (Diamond Camp) V KAT PATON (O’B Gym UK)
Winner: KATIA TSOVGAN

FTR 3X3min -80kg
9. ALEXANDROS ARVANITIS (Pliakos Camp) V RYAN LI (UK Tieu Team)
Winner: RYAN LI 3d round KO

FTR 3X3min -80kg
10. DIAKAM EMMANUEL (Savage Camp) V ALEXANDROS MILOS (Rama Camp)
Winner: ALEXANDROS MILOS 1st round KO

FINAL WMC- SUPER4 MAN TOURNAMENT
11. THANASIS KOUKOUFIKIS (Fight Lab) V NIKOS GRANTZIDIS (Diamond Camp)
Winner: NIKOS GRANTZIDIS WMC TITLE